Стати членом Асоціації

ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ

ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ

Асоціація є вільною для вступу нових учасників.

 Учасником Асоціації може бути будь-який суб'єкт господарювання, юридична особа, яка має намір або здійснює свою діяльність у сфері виробництва, розповсюдження мастильних матеріалів, технічних олив і спеціальних рідин і утилізації та переробки їх відходів після експлуатаційного циклу відповідно до законодавства України, має відповідні ліцензії та згоден виконувати обов'язки, що на нього покладають установчі документи Асоціації. Членство в Асоціації здійснюється на не дискримінаційних засадах.

 

Членами Асоціації можуть бути зареєстровані в Україні у встановленому порядку профільні підприємства інших країн, які визнають Статут Асоціації і виявили бажання увійти до неї на однакових з українськими учасниками умовах. Крім заяви, вони подають до Асоціації основні відомості і показники діяльності підприємства та підтвердження здійснення професійної діяльності у сфері виробництва, розповсюдження мастильних матеріалів, технічних олив і спеціальних рідин і утилізації та переробки їх відходів після експлуатаційного циклу. Порядок сплати ними членських внесків визначається Радою Асоціації.

 

Підприємства та організації, що входять до Асоціації, зберігають повну господарську та фінансову самостійність.

 

Прийняття в члени Асоціації здійснюється на підставі заяви, складеної за зразком, затвердженим Радою Асоціації, і письмового визнання Статуту Асоціації.

- в члени Асоціації приймається Радою Асоціації з наступним затвердженням його Загальними зборами учасників Асоціації.

logo-masma-site2.png

01042, Україна, м. Київ, бульвар Марії Приймаченко, буд. 1/27
info@masma.com.ua
+38 050 4565095

Ми в Facebook

ПІДПИСАТИСЯ НА НАС

Підписуйтесь на нашу розсилку і отримуйте найсвіжіші новини по електронній пошті.

Copyright © 2022 Масма.

Пошук

+38 050 4565095
м. Київ, бул. Марії Приймаченко,
буд. 1/27